قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت نوید تایان

کاربر گرامی؛ ضمن تشکر جهت انتخاب سایت نوید تابان، قوانین و مقررات استفاده از این فروشگاه به شرح زیر می باشد.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های سایت نوید تابان مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشند.

تعریف مشتری یا کاربر

هر شخصی که اقدام به ثبت نام در سایت نوید تابان نماید، مشتری یا کاربر سایت نوید تابان محسوب می شود و می تواند اقدام به ثبت سفارشات و یا استفاده از سایت نوید تابان نماید.

سیاست‏‌های حفظ حریم خصوصی

سایت نوید تابان به اطلاعات شخصی کاربرانی که عضو فروشگاه و در حال استفاده از خدمات فروشگاه می باشند، احترام گذاشته و تمامی اقدامات لازم را برای حفظ اطلاعات شخصی آنان انجام خواهد داد.تمامی مطالب و محتوا از قبیل متن، گرافیک، تصاویر و ویدئوهای موجود درسایت نوید تابان جزئی از اموال سایت نوید تابان محسوب می شوند و تنها با رعایت قوانین کپی رایت، کاربران می توانند از این مطالب در وب سایت های مختلف استفاده نمایند.

سیاست‏‌های حفظ حریم خصوصی

سایت نوید تابان به اطلاعات شخصی کاربرانی که عضو فروشگاه و در حال استفاده از خدمات فروشگاه می باشند، احترام گذاشته و تمامی اقدامات لازم را برای حفظ اطلاعات شخصی آنان انجام خواهد داد.تمامی مطالب و محتوا از قبیل متن، گرافیک، تصاویر و ویدئوهای موجود درسایت نوید تابان جزئی از اموال سایت نوید تابانمحسوب می شوند و تنها با رعایت قوانین کپی رایت، کاربران می توانند از این مطالب در وب سایت های مختلف استفاده نمایند. سایت نوید تابان در تمام روز های هفته آماده ی سفارش گیری از مشتریان گرامی می باشد و ارسال کالا در روزهای کاری قابل انجام می باشد. درصورت هرگونه مشکل در پرداخت وجه و عدم ثبت سفارش و یا خطا در سفارش، نازک موظف است تا 24 الی 48 ساعت کاری آنرا به حساب مشتری واریز نماید. کاربران موظفند هنگام سفارش با وارد کردن اطلاعات صحیح فرم مربوطه را به دقت تکمیل نمایند.بدیهی است درصورت هرگونه اطلاعات ناقص و اشتباه سفارش مشتری قابل پیگیری و تحویل نمی باشد.بنابراین در وارد کردن اطلاعاتی همچون شماره تماس، آدرس و … دقت فرمائید.